★ ★ ★ Személyi edzés ★ ★ ★

Órarend

Az órákra előzetes bejelentkezés szükséges, mivel kiscsoportos létszámmal dolgozunk együtt.
Csatlakozz hozzánk Te is! Részvételi szándékodat jelezd a Kapcsolat menüpont alatt!

Helyszínek:

  • CrossGenesis Újpest (1043 Budapest, Munkásotthon u. 33-39.) TÉRKÉP
  • CrossGenesis Szentkirályi  (1088 Budapest, Szentkirályi u. 10.) TÉRKÉP

MINŐSÉGI CROSS TRAINING EDZÉS: Azért, hogy az Edző a legtöbb figyelmet fordíthassa rád, a Cross Training csoportos edzések létszámát 7 főben limitáltuk.

Úszó edzések:  Kedd, Csütörtök 6:30-tól 7:45-ig.  Paskál Gyógyfürdő (1141 Budapest, Egressy út 178 f.)

CrossGenesis Újpest - NAGYTEREM (1043 BUDAPEST, MUNKÁSOTTHON U. 33-39.)

 HKSZCSPSZV
6:00        
6:30

6:30-8:00

Csoportos Cross Training

Ács Gergő

 

6:30-8:00

Csoportos Cross Training

Ács Gergő

 

6:30-8:00

Csoportos Cross Training

Ács Gergő

  
7:00  

7:00-8:00

Cross Personal Training (3 fő)

Csóka Gábor

 
7:30   
8:00

8:00-9:30

Cross Personal Training (3 fő)

Ács Gergő

 

8:00-9:30

Cross Personal Training (3 fő)

Ács Gergő

 

8:00-9:30

Cross Personal Training (3 fő)

Ács Gergő

 

8:00-9:00

Cross Personal Training (3 fő)

Csóka Gábor

 
8:30   
9:00  

9:00-11:00

Cross STRENGTH & CORE Training (10 fő)

Csóka Gábor

 
9:30      
10:00      10:00-11:30

HERO WOD (12 fő)

Zelenyiánszki Péter

10:30     
11:00     

11:00-12:00

CrossKids (U/10-14)

Csóka Gábor

11:30      
12:00       
12:30       
13:00       
13:30       
14:00       
14:30       
15:00       
15:3015:45-17:30

Cross Training Utánpótlás (U10-U/18)

Csóka Gábor

 15:45-17:30

Cross Training Utánpótlás (U/10-U/18)

Csóka Gábor

 

15:00-17:30

Cross Training Utánpótlás (U/10-U/18)

Csóka Gábor

  
16:00

16:00-17:00

CrossKids (U/10-14)

Csóka Gábor

16:00-17:00

CrossKids (U/10-14)

Csóka Gábor

  
16:30  
17:00

17:00-18:30

Csoportos Cross Training Ba  Kezdő (7 fő)

Csóka Gábor

17:00-18:30

Csoportos Cross Training Ba Kezdő (7 fő)

Csóka Gábor

  
17:30

17:00-18:30

Csoportos Cross Training Ba Kezdő (7 fő)

Csóka Gábor

17:00-18:30

Csoportos Cross Training Ba Kezdő (7 fő)

Csóka Gábor

17:00-18:30

Csoportos Cross Training Ba Kezdő (7 fő)

Csóka Gábor

 
  
18:00  

18:00-20:00

Cross STRENGTH & CORE Training (10 fő)

Zelenyiánszki Péter

  
18:30

18:30-20:00

Csoportos Cross Training (7 fő)

Zelenyiánszki Péter

18:30-20:00

Csoportos Cross Training Sc Haladó (7 fő)

Szilvási Imre
(CrossFit Level 1)

18:30-20:00

Csoportos Cross Training (7 fő)

Zelenyiánszki Péter

18:30-20:00

Csoportos Cross Training Sc Haladó (7 fő)

Szilvási Imre
(CrossFit Level 1)

  
19:00  
19:30  
20:00

20:00-21:30

Csoportos Cross Training Kezdő (7 fő)

Zelenyiánszki Péter

20:00-21:30

Csoportos Cross Training Rx (12 fő)

Szilvási Imre
(CrossFit Level 1)

20:00-21:30

Csoportos Cross Training Kezdő (7 fő)

Zelenyiánszki Péter

20:00-21:30

Csoportos Cross Training Rx (12 fő)

Szilvási Imre
(CrossFit Level 1)

20:00-22:00

Cross STRENGTH & CORE Training Kezdő (10 fő)

Zelenyiánszki Péter

  
20:30  
21:00  
21:30        

CrossGenesis Úspest - NAGYTEREM ÓRAREND

HÉTFŐ

6:30-8:00 | Csoportos Cross Training | Ács Gergő

8:00-9:30| Cross Personal Training (3 fő) | Ács Gergő

15:45-17:30 | Cross Training Utánpótlás (U/10-U/18) | Csóka Gábor

17:00-18:30 | Csoportos Cross Training Ba Kezdő (7fő) | Csóka Gábor

18:30-20:00 | Csoportos Cross Training (7 fő) | Zelenyiánszki Péter

20:00-21:30 | Csoportos Cross Training Kezdő (7 fő) | Zelenyiánszki Péter

KEDD

16:00-17:00 | CrossKids (U/10-14) | Csóka Gábor

17:00-18:30 | Csoportos Cross Training Kezdő (limit 7 fő) | Csóka Gábor

18:30-20:00 | Csoportos Cross Training Haladó (limit 7 fő) | Szilvási Imre

20:00-21:30 | Death by-TEAM WoD (limit 12 fő) | Szilvási Imre

SZERDA

6:30-8:00 | Csoportos Cross Training | Ács Gergő

8:00-9:30| Cross Personal Training (3 fő) | Ács Gergő

15:45-17:30 | Cross Training Utánpótlás (U/10-U/18) | Csóka Gábor

17:00-18:30 | Csoportos Cross Training Ba Kezdő (7fő) | Csóka Gábor

18:30-20:00 | Csoportos Cross Training (7 fő) | Zelenyiánszki Péter

20:00-21:30 | Csoportos Cross Training Kezdő (7 fő) | Zelenyiánszki Péter

CSÜTÖRTÖK

16:00-17:00 | CrossKids (U/10-14) | Csóka Gábor

17:00-18:30 | Csoportos Cross Training Ba Kezdő (7 fő) | Csóka Gábor

18:30-20:00 | Csoportos Cross Training Haladó (7 fő) | Szilvási Imre

20:00-21:30 | Death by-TEAM WoD (12 fő) | Szilvási Imre

PÉNTEK

6:30-8:00 | Csoportos Cross Training | Ács Gergő

8:00-9:30| Cross Personal Training (3 fő) | Ács Gergő

15:00-17:30 | Cross Training Utánpótlás (U/10-U/18) | Csóka Gábor

18:00-20:00 | Cross STRENGTH & CORE Training (10 fő) | Zelenyiánszki Péter

20:00-22:00 | Cross STRENGTH & CORE Training Kezdő (10 fő) | Zelenyiánszki Péter

SZOMBAT

7:00-8:00 | Cross Personal Training (3 fő) | Csóka Gábor

8:00-9:00 | Cross Personal Training (3 fő) | Csóka Gábor

9:00-11:00 | Cross STRENGTH & CORE Training (10 fő) | Csóka Gábor

11:00-12:00 | CrossKids (U/10-14) | Csóka Gábor

VASÁRNAP

10:00-11:30 | HERO WOD | Zelenyiánszki Péter

CrossGenesis Újpest - KISTEREM (1043 BUDAPEST, MUNKÁSOTTHON U. 33-39.)

 HKSZCSPSZV
10:30       
11:00     

11:00-12:00

Thai Box

Tóth Péter Berzerker

11:30     
12:00      

12:00-13:00

Thai Box

Tóth Péter Berzerker

12:30     
13:00       
13:30       
14:00       
14:30       
15:00       
15:30       
16:00 

16:00-18:00

Box

Varga József  

 

16:00-18:00

Box

Varga József

   
16:30     
17:00

17:00-18:00

SAVATE Kids

Rimár Zsolt

17:00-18:00

SAVATE Kids

Rimár Zsolt

17:00-18:00

SAVATE Kids

Rimár Zsolt

  
17:30  
18:00

18:00-19:00

SAVATE Junior

Rimár Zsolt

 

18:00-19:00

SAVATE Junior

Rimár Zsolt

 

18:00-19:00

SAVATE Junior

Rimár Zsolt

  
18:30

18:30-20:00

Thai Box

Tóth Péter Berzerker

18:30-20:00

Thai Box

Tóth Péter Berzerker

  
19:00

19:00-20:00

SAVATE Felnőtt

Rimár Zsolt

19:00-20:00

SAVATE Felnőtt

Rimár Zsolt

   
19:30   
20:00

20:00-21:00 

Kettlebell

Asztalos Eszter

20:00-21:30

Thai Box

Tóth Péter Berzerker

20:00-21:00

Kettlebell

Asztalos Eszter

20:00-21:30

Thai Box

Tóth Péter Berzerker

   
20:30   
21:00     

CrossGenesis Újpest - KISTEREM ÓRAREND

HÉTFŐ

17:00-18:00 | SAVATE Kids| Rimár Zsolt

18:00-19:00 | SAVATE Junior | Rimár Zsolt

19:00-20:00 |SAVATE Felnőtt | Rimár Zsolt

20:00-21:00 | Kettlebell | Asztalos Eszter

KEDD

16:00-18:00 | Box | Varga József

18:30-20:00 | Thai Box | Tóth Péter Berzerker

20:00-21:30 | Thai Box | Tóth Péter Berzerker

SZERDA

17:00-18:00 | SAVATE Kids | Rimár Zsolt

18:00-19:00 | SAVATE Junior | Rimár Zsolt

19:00-20:00 | SAVATE Felnőtt | Rimár Zsolt

20:00-21:00 | Kettlebell | Asztalos Eszter

CSÜTÖRTÖK

16:00-18:00 | Box | Varga József

18:30-20:00 | Thai Box | Tóth Péter Berzerker

20:00-21:30 | Thai Box | Tóth Péter Berzerker

PÉNTEK

17:00-18:00 | SAVATE Kids | Rimár Zsolt

18:00-19:00 | SAVATE Junior | Rimár Zsolt

SZOMBAT

11:00-12:00 | Thai Box | Tóth Péter Berzerker

12:00-13:00 | Thai Box | Tóth Péter Berzerker

CrossGenesis Szentkirályi (1088 Budapest, Szentkirályi u. 10.)

 HKSZCSPSZV
6:00       
6:30       
7:00       
7:30       
8:00  

 

 

 

  
8:30       
9:00       
9:30

 

 

 

 

 

  
10:00       
10:30       
11:00 11:00-12:30

Csoportos Cross Training (6 fő)

Zelenyiánszki Péter 
 

11:00-12:30

Csoportos Cross Training (6 fő)

Zelenyiánszki Péter
 

11:00-12:30

Csoportos Cross Training (6 fő)

Zelenyiánszki Péter   
  
11:30    
12:00    
12:30       

CrossGenesis Szentkirályi ÓRAREND

HÉTFŐ

11:00-12:30 | Csoportos Cross Training (6 fő) | Zelenyiánszki Péter

KEDD

Hamarosan...

SZERDA

11:00-12:30 | Csoportos Cross Training (6 fő) | Zelenyiánszki Péter

CSÜTÖRTÖK

Hamarosan...

PÉNTEK

11:00-12:30 | Csoportos Cross Training (6 fő) | Zelenyiánszki Péter